Фінал Кубку України. Все ж таки Київ?

Динамо Київ 12 Травня, 16:39 949
Фінал Кубку України. Все ж таки Київ?  | 19-27
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков провів діалог з представниками Міністерства внутрішніх справ України про необхідність проведення фінального матчу Кубка України сезону 2013/2014 рр.. з уболівальниками на трибунах/

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков провів діалог з представниками Міністерства внутрішніх справ України про необхідність проведення фінального матчу Кубка України сезону 2013/2014 рр.. з уболівальниками на трибунах із забезпеченням максимально можливих умов для підтримання безпеки на стадіоні.

Незважаючи на аргументи президента ФФУ Анатолія Конькова, Міністерство внутрішніх справ відмовилося йти назустріч щодо надання можливості вболівальникам бути присутніми на фінальному матчі національного Кубка.

Нагадаємо, раніше Анатолій Коньков звернувся до МВС України з проханням дозволити проведення футбольних матчів Прем'єр-ліги і Кубка України в регіонах, де ситуація залишається спокійною і стабільною, з глядачами.

Відзначимо, що найбільш імовірним місцем проведення фіналу Кубка України в сформованій ситуації залишається НСК «Олімпійський» у Києві.

Також, сьогодні повідомлялось, що фінал Кубку України відбудється у Львові.