«Емоції? Поки не усвідомлюємо, що стали чемпіонами. У нас же ще фінал Кубка попереду. Якщо все вдало буде в фіналі - тоді будуть і емоції, свято для всього Донбасу.» - розповів Ярослав.
«Поки ми зробили їм (Вболівальникам - ред.) тільки приємне. А доводити те, що ми справжні чемпіони, потрібно в кубковій зустрічі з київським «Динамо», - завершив Ракицький.