Популярний український футбольний коментатор в ефірі каналу «Футбол 1» висловив свою точку зору щодо рішення ФФУ проводити матчі останніх турів УПЛ, а також фіналу Кубку країни, без присутності вболівальників на трибунах.
«Футбол без глядачів - це як безалкогольне пиво. Я був два рази на футболі без глядачів - це як не футбол. Навіть по телевізору футбол виглядає цікавіше», - цитує Віктора Шахта.орг.