Віктор Вацко: «Футбол без глядачів - це як безалкогольне пиво»

Динамо Київ 12 Травня, 18:16 1157
Віктор Вацко: «Футбол без глядачів - це як безалкогольне пиво»       | 19-27
Популярний український футбольний коментатор висловив свою точку зору щодо проведення матчів без присутності вболівальників на трибунах.

Популярний український футбольний коментатор в ефірі каналу «Футбол 1» висловив свою точку зору щодо рішення ФФУ проводити матчі останніх турів УПЛ, а також фіналу Кубку країни, без присутності вболівальників на трибунах.

«Футбол без глядачів - це як безалкогольне пиво. Я був два рази на футболі без глядачів - це як не футбол. Навіть по телевізору футбол виглядає цікавіше», - цитує Віктора Шахта.орг.