Сергій Юран: «Блохін - не клубний тренер, це очевидно»

Динамо Київ 12 Травня, 20:39 1075
Сергій Юран: «Блохін - не клубний тренер, це очевидно»    | 19-27
Екс-форвард київського «Динамо» і московського «Спартака» заявив, що за відсутність гри і результату у київського «Динамо» несе відповідальність колишній головний тренер Олег Блохін.

Екс-форвард київського «Динамо» і московського «Спартака» Сергій Юран заявив агентству «Р-Спорт», що за відсутність гри і результату у київського «Динамо» несе відповідальність колишній головний тренер Олег Блохін.

«Може бути, це і не коректно буде сказано, але вважаю, що Блохін не для київського «Динамо» тренер. Так, для збірної, з нею досягав успіху. Але як клубний тренер... і в «Москві « був провал, і в київському «Динамо». Напевно, перетримало керівництво клубу Блохіна на посту тренера. З великою повагою до нього ставлюся, великий у минулому гравець і особистість, але не клубний тренер, це очевидно», - сказав Юран по телефону.

«В «Москві» не було результату, київське «Динамо» протягом його роботи йшло тільки вниз. Ні гри, ні результату. Моя думка: справа в тренері», - додав Юран.

«Думаю, що та ж ситуація і в «Спартаку» (Москва). На даному етапі і «Динамо», і «Спартаку» потрібен авторитетний досвідчений тренер, тому що є проблеми з психологією, є проблеми з грою, у обох клубів вона невиразна. Тільки досвід у цій ситуації, а у Сергія Реброва досвіду... Зрозуміло, він не в шахи грав, футболіст, але це різні речі. Потрібен більш кваліфікований тренер, щоб побудувати (гру)», - зазначив Юран.