«Я просто хочу сказати, що покидаю ВБА. Хочу подякувати вболівальникам за їхню підтримку», - написав Попов.
Нагадаємо, македонець має контракт з київським «Динамо» до літа 2015-го року.
«Я просто хочу сказати, що покидаю ВБА. Хочу подякувати вболівальникам за їхню підтримку», - написав Попов.
Нагадаємо, македонець має контракт з київським «Динамо» до літа 2015-го року.