Колишній гравець київського «Динамо» розповів про зміни у грі столичного клубу після відставки Олега Блохіна.
«Небагато часу минуло після відходу Блохіна, але вже видно зміни. Команда свіжіше грає, з більшою самовіддачею. Я згоден, що якщо Ребров проведе решту сезону на рівні, то може залишитися керувати командою і далі. І нічого страшного в тому, що він молодий немає. У Європі теж багато в аналогічному віці починали тренувати».
«У нього великий досвід - пограв в Англії, працював з Лобановським. Він може навести порядок. Олег Володимирович розповідав, що йому потрібен час, але цей час не допоміг. А тут відразу є позитивні зрушення. Ребров - освічений, культурний хлопець, вміє знаходити спільну мову з легіонерами. Він - тренер з європейським мисленням. Варіант з Ребровим виглядає найоптимальнішим. Є такі великі гравці, які не хочуть опускатися на землю. А Реброву зірок не вистачає. Це видно і по його матчам за ветеранів. Так, він свій - «динамівський», але європейського рівня».
«Рамос - досвідчений тренер, попрацював в Європі, з «Дніпром» добився певних успіхів. Він, в принципі, підходить «Динамо» за своєю філософією. Але є ж «Дніпро». Варіант з Бердиєвим взагалі потрібно забути. Він, вважаю, не рівень «Динамо». Григорчук зробив в «Чорноморці» з нічого хорошу команду. Але, повторюся, це не рівень київського «Динамо». Тут завдання стоять на порядок вище, і він навряд чи з ними впорається. А за кордону в Україну ніхто з фахівців високого рівня зараз не приїде. Вони звикли жити добре і довго, а в Україні зараз така ситуація, що можна довго і не прожити», - цитує Решка «Сегодня».