«Ворскла» отримала запит ФФУ про проведення фіналу Кубка України в Полтаві

Динамо Київ 13 Травня, 09:02 931
«Ворскла» отримала запит ФФУ про проведення фіналу Кубка України в Полтаві  | 19-27
ФК «Ворскла» отримав офіційне прохання від Федерації футболу України організувати проведення фінального матчу Кубка України з футболу на полтавському стадіоні.

ФК «Ворскла» отримав офіційне прохання від Федерації футболу України організувати проведення фінального матчу Кубка України з футболу на полтавському стадіоні.

Тепер у полтавчан є півтора дні, щоб вирішити усі організаційні моменти.

Нагадаємо, 15 травня у фіналі зустрінуться «Динамо» і «Шахтар», матч проведе Юрій Можаровський. Зустріч розпочнеться о 20:00, але пройде без глядачів. Трансляцію організовують канали «Футбол 2» і «ТРК Україна».