ФК «Ворскла» отримав офіційне прохання від Федерації футболу України організувати проведення фінального матчу Кубка України з футболу на полтавському стадіоні.
Тепер у полтавчан є півтора дні, щоб вирішити усі організаційні моменти.
Нагадаємо, 15 травня у фіналі зустрінуться «Динамо» і «Шахтар», матч проведе Юрій Можаровський. Зустріч розпочнеться о 20:00, але пройде без глядачів. Трансляцію організовують канали «Футбол 2» і «ТРК Україна».