У МВС кажуть, що не змінюють своїх рекомендацій. «Становище в країні істотно не відрізняється від того, яке було минулого тижня, - розповідає керівник прес-служби МВ, Лариса Волкова. Тому рекомендації залишаються без змін. Зокрема, провести матч без глядачів», - повідомляють «Вести».
«Президент ФФУ Анатолій Коньков був на нараді в МВС, і на базі цих переговорів у вівторок виконком прийме рішення. Основний критерій вибору міста, який прийме фінал, і наявності вболівальників на трибунах - безпека. Ситуація в регіонах різна. Як би невигідно не виглядало проведення матчу без глядачів, ризикувати людськими життями ніхто не буде», - заявив Попов.
Втім, кажуть, що сьогодні на виконкомі Коньков наполягатиме на тому, щоб пустити глядачів на трибуни.