При цьому найбільш вірогідний варіант - нейтральна і рівновіддалена Полтава (про це ФФУ написали з МВС). Швидше за все, матч пройде без глядачів, та й квитки на цю гру вже не встигнуть надрукувати.
«Надрукувати їх у даній ситуації буде проблематично, - сказав «Вестям» Олег Шкреба, гендиректор УФІ, комерційного партнера федерації. - А прохід уболівальників на стадіон без квитків не передбачений».