Ультрас київського «Динамо» вимагають відставки виконкому ФФУ та проведення фіналу Кубка із глядачами.
Вже в четвер має відбутись фінал Кубку України, а ФФУ досі офіційно не оголосила місце проведення матчу. Також невідомо чи пройде цей матч з глядачами чи без. Такі дії федерації футболу є відверто непрофесійними та ганебними, фактично - це образа як клубів - учасників фіналу, так і багатомільйонної армії їхніх уболівальників, особливо тих, хто прагне відвідати цю гру. Проведення гри без глядачів взагалі є злочином проти українського футболу. Тому ми, фанати «Динамо» Київ, завтра влаштовуємо пікет Будинку Футболу! Наші вимоги:
- проведення фіналу Кубку України за присутності глядачів
- відставка виконкому ФФУ, як органу, який повністю себе дискредитував і діє проти інтересів українського футболу
Збір в середу о 9:00 на площі Лесі Українки (метро Печерська). Беріть всі наявні у вас запаси піротехніки. Завтра можна і петарди, і дими, і навіть селітру. Завтра мають бути всі по максимуму: відпрошуйтесь з роботи, прогулюйте навчання, обдзвонюйте друзів, адже не всі встигнуть прочитати це повідомлення в Інтернеті.