Фінальний матч пройде в Полтаві і без глядачів

Динамо Київ 13 Травня, 13:16 854
Фінальний матч пройде в Полтаві і без глядачів  | 19-27
Федерація футболу прислухалася до рекомендацій МВС.

Федерація футболу прислухалася до рекомендацій МВС.

Рішення ФФУ пов'язане з отриманням офіційного листа від Міністерства внутрішніх справ з рекомендацією про проведення вирішального матчу національного Кубка в Полтаві в контексті можливості забезпечення правоохоронними органами порядку і безпеки команд та вболівальників на стадіоні.

Також повідомляється, що, виходячи з обраного місця проведення фіналу Кубка України, президенту ФФУ Анатолію Конькову, найімовірніше, вдасться переконати представників МВС у необхідності присутності уболівальників на трибунах.

Нагадаємо, президент ФФУ неодноразово висловлювався за проведення матчів, що залишилися сезону 2013/2014 рр. . з глядачами, включаючи фінальний матч Кубка України, посилаючись на те, що матчі з регіонів, де обстановка є напруженій, вже перенесені на нейтральні поля.

Нагадаємо, що раніше МВС України рекомендувало проводити всі матчі чемпіонату, України і Кубка України без глядачів на трибунах.

Нагадаємо, що фінал Кубка України повинен відбутися 15 травня. За трофей поборються «Динамо » Київ та «Шахтар » Донецьк.