Сергій Ребров: «Я сам готовий вийти з уболівальниками на цю акцію протесту!». ВІДЕО

Динамо Київ 13 Травня, 19:13 1056
Сергій Ребров: «Я сам готовий вийти з уболівальниками на цю акцію протесту!». ВІДЕО                            | 19-27
В.О. київського «Динамо» Сергій Ребров після відкритого тренування команди поспілкувався з журналістами.

- Провести відкрите тренування - це ваша ініціатива?

- До нас звернувся фан-клуб і я дав на це згоду. Зараз команді потрібне спілкування з вболівальниками, гравці повинні відчувати, що у них є підтримка.

- Президент «Динамо» Ігор Суркіс сказав, що потрібно зробити все можливе для того, щоб фінал все ж таки відбувся в присутності глядачів. Ви підтримуєте цю позицію?

- Звичайно. Гравцям необхідно заряджатися енергією від глядачів на трибунах - вони повинні бачити, що у команди є вболівальники. А кому потрібен футбол при порожніх трибунах? Це неповага до всіх уболівальників! А за порожніх трибун взагалі байдуже де проходитиме фінал. Звичайно, всі гравці цим засмучені, що доведеться грати без вболівальників. Сподіваюся, що за ці два дні щось ще зміниться. Я сам готовий вийти з вболівальниками на цю акцію протесту!

- У якому місті ви б хотіли зіграти фінальний матч?

- Звичайно, у Львові! Це футбольне місто, куди ми залюбки полетіли б і зіграли. Думаю, що там проблем із вболівальниками бути не могло. Не розумію, чому для фіналу не вибрали його.

- Якщо матч пройде без глядачів, це якось вплине на настрій гравців на гру?

- Грати при порожніх трибунах - завжди складно. Але з «Шахтарем» ми будемо грати в рівних умовах. У нас вже є досвід матчів без глядачів - з «Актобе», «Валенсією», «Іллічівцем».

- Які цілі зараз поставлені перед командою?

- Наша ціль - виграти у «Шахтаря»

- За рахунок чого ви плануєте це зробити?

- Ми бачили багато ігр суперника, розуміємо, за рахунок чого можна обіграти його.

- Сьогодні в зелених манішках грав оптимальний склад?

- Я так розумію, що даремно вас пустив на тренування (посміхається). Під час матчу побачите, вгадали ви, чи ні. Хто буде краще готовий, той і буде грати.

- Сьогодні не тренувався Олег Гусєв. Які новини про його стан здоров`я?

- Сподіваємось, що завтра Олег буде в строю, він потрібен нам.

- Відкрийте таємницю: від результату фіналу Кубку залежить ваша кар'єра у «Динамо»?

- В мене таємниць нема. Я працюю, а що буде далі - вирішить президент.

- Якщо «Динамо» виграє кубок, то при деяких обставинах може потратипи в груповий раунд Ліги Європи. Це надає команді мотивації?

- Гра з «Шахтарем» - це завжди мотивація. Зараз я не думаю про трофей. Мої думки про те, як обіграти «Шахтар», як донести хлопцям те, що допоможе їм на полі.

- Те, що матч з «Шахтарем» може стати головним у сезоні, не тисне на вас?

- Всі розуміють, що матч з «Шахтарем» - це подія, і ми до цієї події готуємось.

Фото: Ілля Губань