«Лобановський приділяв багато часу, щоб команда була дружна. У Києві створювали для легіонерів умови, щоб вони відчували себе як свої. Він запросив мене на тренування, щоб я подивився, як вони тренуються.
Бєсков Лобановського не сприймав, він вважав, що він вищий за нього. А Лобановський був хороший тим, що взяв усе найкраще у Бєскова», - сказав Бубнов в ефірі Sportbox.ru.