Максим Коваль: «В країні просто жах! Хотілось би, щоб усе стало на свої місця, щоб була Єдина Україна»

Динамо Київ 13 Травня, 20:40 1696
Максим Коваль: «В країні просто жах! Хотілось би, щоб усе стало на свої місця, щоб була Єдина Україна»   | 19-27
Після відкритого тренування воротар київського «Динамо» Максим Коваль дав короткий коментар журналісту нашого сайту.

- Максим, як грати без вболівальників?

- Не дуже приємно було. Хочеться, щоб такого більше ніколи не було. В країні просто жах, що відбувається! Хотілось би, щоб усе стало на свої місця, щоб була Єдина Україна!

- Яка в команді атмосфера перед фіналом з «Шахтарем»?

- Гарна атмосфера. Тільки я не розумію, якщо Срна каже, що вони обіграють нас де хочуть, то нехай приїжджають на «Олімпійський», нехай запустять глядачів. Якщо він так впевнено це каже – давай подивимось.

Олександр Ушаков