Євген Макаренко: «Четверте місце – не динамівська позиція»

Динамо Київ 14 Травня, 06:45 971
Євген Макаренко: «Четверте місце – не динамівська позиція»         | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Макаренко розповів про майбутній фінальний поєдинок з «Шахтарем» і перспективу грати при порожніх трибунах:

Після відкритого тренування київського «Динамо» гравець киян Євген Макаренко розповів журналістам про настрій команди перед фіналом кубку України.

- Які у команді настрої перед, без перебільшення, найважливішою грою у цьому сезоні?

- Настрій бойовий, бо це єдиний наш шанс у цьому сезоні завоювати якийсь трофей, ну і собі бойовий дух підняти, адже четверте місце – не динамівська позиція.

- Як ставитесь до того, що матч відбувається в Полтаві?

- Хотілося б, звісно, зіграти у Києві на улюбленій домашній арені при заповнених трибунах, як це було зовсім недавно. Дуже приємно, коли тебе підтримує величезний стадіон. Це сильно мотивує. Думаю, для цього і варто грати у футбол.

- У зв'язку з ситуацією в країні складно буде грати без уболівальників?

- Чесно кажучи, гра стає більш нудною, коли граємо без підтримки. Футбол - гра для глядачів, без них - зовсім інші емоції. Коли команду підтримує повний стадіон, це мотивує вдвічі, а то й втричі. Заради цього й варто грати у футбол!

- Ви пропустите останній тур з «Зорею» через дискваліфікацію – підете у відпустку раніше?

- Та яка відпустка? (посміхається) Ні, звичайно, буду тренуватися з командою! У нас немає такого, щоб когось відпустили раніше. І байдуже, чи ти дикваліфікований чи захворів. Всі, як можуть, так і тренуються.

Тарас Панченко