Фред: «Дуже чекаємо на матч із «Динамо»

Динамо Київ 14 Травня, 07:12 761
Фред: «Дуже чекаємо на матч із «Динамо»    | 19-27
Півзахисник «оранжево-чорних» поділився думкою про майбутній фіналі Кубка України.

- Фред, поєдинки з «Динамо» особливі для вас?
- Ми дуже чекаємо цього матчу. Нас надихає той факт, що доведеться грати з «Динамо». До того ж це фінал! Будемо битися до останнього і боротися за Кубок.

- Багато матчів «Динамо» розібрали, готуючись до цього фіналу?
- Так, ми переглядали їхні поєдинки, щоб зуміти в потрібний момент нейтралізувати їх на поле. Аналізували дії суперника і добре його знаємо.

- Зараз кияни працюють під керівництвом Сергія Реброва. Зміна тренера вплинула на суперника?
- Що стосується якихось особливих змін - я не знаю. Але «Динамо» сто відсотків не стало гіршим. Зміна тренера, звичайно, привносить якісь нюанси. Але за великим рахунком, вважаю, сильно нічого не змінилося.