Вболівальники «Динамо» вирішили не словом, а ділом домагатися проведення фіналу Кубка України з глядачами
Як повідомляє УНІАН, ультрас зібралися для того, щоб керівництво федерації футболу скасувало своє рішення щодо проведення фінальної зустрічі Кубка України «Динамо - «Шахтар без глядачів.
Футбольні вболівальники обурені діями ФФУ і кажуть, що така федерація нікому не потрібна.
Колону вболівальників супроводжувало близько 10 працівників міліції. Ситуація була спокійною. Порушень громадського порядку з боку вболівальників не було.
Основні вимоги фанатів:
- проведення фіналу Кубку України за присутності глядачів
- відставка виконкому ФФУ, як органу, який повністю себе дискредитував і діє проти інтересів українського футболу

Фото: ua-football.com