Головний тренер пітерського «Зеніту» Віллаш-Боаш дуже обурений такою ситуацією в російському футболі.
Головний тренер «Зеніту» Андре Віллаш-Боаш поділився думкою про інцидент з уболівальниками, які виходом на поле зірвали матч з «Динамо».
«Дуже шкода, що трапилася така ситуація. Подібне не повинне відбуватися. Вихід вболівальників на поле під час матчу - це неприпустимо, як неприпустима і агресія по відношенню до гравців.
Насильства, расизму у футболі бути не повинно. Звичайно, клубам, і, зокрема, нам потрібно вести серйозну і розумну роботу з вболівальниками.
Ми знаходимося в очікуванні рішення КДК. На жаль, може бути покараний стадіон, і в цьому випадку команда буде грати або без глядачів або на іншому полі, і це погано, оскільки підтримка нам дуже важлива. Клуб повинен проводити в цьому напрямку роботу», - сказав Віллаш-Боаш.