Сабо: «Якщо «Дніпро» дав чотири роки Хуанде Рамосу, то, думаю, Реброву теж потрібно дати шанс»

Динамо Київ 14 Травня, 09:49 907
Сабо: «Якщо «Дніпро» дав чотири роки Хуанде Рамосу, то, думаю, Реброву теж потрібно дати шанс»    | 19-27
Напередодні фіналу Кубка України своїми очікуваннями поділився відомий у минулому футболіст і наставник «Динамо» Йожеф Сабо.

- Як вплине на гру той факт, що вона пройде без глядачів? Чи вважаєте це рішення обгрунтованим?

- Дуже погано, що матч пройде без глядачів. Вважаю, в такому випадку взагалі не варто проводити цю зустріч. Не розумію такого рішення, особливо враховуючи, що Київ готовий забезпечити безпеку і перевірити кожного вболівальника. На такому стадіоні як «Олімпійський» можна відстежити все, що завгодно. Упевнений, відсутність глядачів вплине і на сам футбол: команди будуть грати як на зборах. На такий поєдинок неможливо налаштуватися. В цілому, мені незрозуміло, що думає керівництво федерації футболу - схоже, що не головою, - відзначає Сабо у коментарі для sport-express.ua.

- Чи можна стверджувати, що у фіналі зустрінуться дійсно найсильніші команди турніру?

- Зустрічі «Шахтаря» з «Динамо» у фіналі Кубка України чекали дуже давно. Добре, що принципові суперники, подолавши всі перешкоди, все ж зуміли дійти до головного матчу.

- Чи варто очікувати видовищного матчу або заради досягнення потрібного результату команди зіграють прагматично?

- В останніх матчах «Динамо» показує хорошу гру, тренер вибирає правильну тактику, так що будь-якому випадку гра буде цікавою.

- Чи не стане перешкодою для «Динамо» підвищена ступінь відповідальності за результат? Адже крім порятунку провального сезону, киянам належить ще битися за Сергія Реброва?

- Футболісти повинні зрозуміти, що в цьому сезоні потрібно хоч що-небудь виграти, довести самим собі, що вони ще чогось варті. Що ж до тренерського майбутнього Реброва, то мені здається, у наставника «Динамо» хороші перспективи. Пам'ятаю, коли Сергій здавав іспит на тренерську ліцензію PRO, я був головою комісії. І можу сказати, що Ребров вже тоді був одним з кращих. Це грамотний і думаючий фахівець, якщо «Дніпро» дав чотири роки Хуанде Рамосу, то, думаю, Реброву теж потрібно дати шанс.

- Назвіть головні аргументи на користь кожного із суперників.

- По суті, на сьогодні «Шахтар» і «Динамо» - дві рівні команди. Упевнений, обидва колективи покажуть себе з кращого боку.

- Хто, на ваш погляд, є фаворитом у майбутній зустрічі?

- Складно віддати комусь перевагу. Шанси рівні.