Російськомовні легіонери «Динамо» Данило Сілва та Огнєн Вукоєвич дали коментарі напередодні вирішальної зустрічі Кубка України.
- Потрібно постаратися провести хорошу гру, щоб виграти Кубок. Мотивація у нас на високому рівні. Хочемо привезти трофей до Києва.
- Відчували підтримку вболівальників? Це заряджає якось?
- Це було красиво з їх боку, що прийшли на відкрите тренування. Дякуємо їм за це. Нам було приємно тренуватися, - сказав Вукоєвич в коментарі клубному телебаченню «біло-синіх».
Данило Сілва також відзначив таку хорошу атмосферу:
- Всі хлопці тут, настрій хороший. Всі готові до фіналу Кубка.
- Чи вселяє підтримка вболівальників додаткову мотивацію?
- Так, звичайно. Це дуже мотивує.