Київське «Динамо» несподівано зіграло внічию з «Олімпіком». Таким чином, після 5-го туру кияни розташовуються на 4-й сходинці.

Відзначимо, що у «Динамо» та «Маріуполя» на один зіграний матч менше.
Київське «Динамо» несподівано зіграло внічию з «Олімпіком». Таким чином, після 5-го туру кияни розташовуються на 4-й сходинці.

Відзначимо, що у «Динамо» та «Маріуполя» на один зіграний матч менше.