Срна: «Коли пан Блохін пішов і Ребров взяв команду, відразу стало видно, що «Динамо» почало грати по-іншому»

Динамо Київ 14 Травня, 11:43 1302
Срна: «Коли пан Блохін пішов і Ребров взяв команду, відразу стало видно, що «Динамо» почало грати по-іншому»  | 19-27
Капітан донецького «Шахтаря» Дарійо Срна оцінив шанси «гірників» у фінальному матчі проти принципового суперника.

Капітан донецького «Шахтаря» Дарійо Срна оцінив шанси «гірників» у фінальному матчі проти принципового суперника.

«Для нас головною метою було чемпіонство. Щоби наші вболівальники на «Донбас-Арені» почули гімн Ліги Чемпіонів. Зараз, звичайно, кубок – важливий трофей. Будемо грати. Вважаю, що фаворита немає. Граємо, нажаль, без глядачів. 50 на 50 – подивимось. Вважаю, в кого буде більше концентрації та бажання, той і виграє кубок.

Якщо Ребров буде таким же тренером, яким був гравцем, то це дуже добре. Я його дуже поважаю - молодий, перспективний. Коли пан Блохін пішов і Ребров взяв команду, відразу стало видно, що «Динамо» почало грати по-іншому. Обіграли впевнено Одесу, Маріуполь. Вони заслуговують на повагу. Подивимося в четвер ввечері», - відзначив Срна у ефірі каналу «Футбол 1».