Жереб звів київське «Динамо» з колишнім клубом Беньяміна Вербича – данським «Копенгагеном».
Словенець у своєму Instagram відреагував на майбутнє протистояння: «Vi ses!» («Побачимося!»), – написав Вербич данською мовою.
Жереб звів київське «Динамо» з колишнім клубом Беньяміна Вербича – данським «Копенгагеном».
Словенець у своєму Instagram відреагував на майбутнє протистояння: «Vi ses!» («Побачимося!»), – написав Вербич данською мовою.