Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на matchday.com.ua про небанальні рішення та висновки для керівництва «Динамо».
«По-моєму, я вже давно перестав жити футбольними мріями. В тому числі, і з приводу Реброва.
«Паростків нового» я не помічав - для нового ще дуже рано. Просто сказав, що Сергій принаймні приймає небанальні рішення. І це було констатацією доволі очевидного факту, а ніяк не висновками.
Висновки повинен робити Ігор Суркіс. І, повірте, будь-яке його рішення стосовно запрошення будь-якого тренера стане таким-от ризикованим «авось», своєрідною лотереєю. Тому що наше життя сповнене несподіванок і різноманітних нюансів, у тому числі не завжди приємних. І далеко не факт, що навіть супер-пупер іменитий тренер приїде сюди і дасть результат», - зазначив Вацко.