Футбольний клуб “Динамо” та сербський захисник Александар Пантич досягли угоду про розірвання контракту за обопільною домовленістю сторін.
27-річний захисник отримав статус вільного агента.
ФК “Динамо” бажає Александару успіхів у подальшій кар’єрі!
Футбольний клуб “Динамо” та сербський захисник Александар Пантич досягли угоду про розірвання контракту за обопільною домовленістю сторін.
27-річний захисник отримав статус вільного агента.
ФК “Динамо” бажає Александару успіхів у подальшій кар’єрі!