Сергій Ребров vs Мірча Луческу: обмін думками перед великою грою

Динамо Київ 14 Травня, 20:51 947
Сергій Ребров vs Мірча Луческу: обмін думками перед великою грою    | 19-27
Без сумнівів у фіналі Кубку України ми побачимо цікаву тренерську дуель.



Вона інтригує, насамперед, самою ситуацією.

Молодий і амбітний в.о. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров, який може виграти свій перший в цій іпостасі трофей проти навченого досвідом і наділеного безліччю нагород наставника донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу.


Що ж вони думають про майбутній поєдинок? Судіть самі з їх передматчевої переклички.

Про суть протистояння

С.Ребров - Це завжди безкомпромісна боротьба, і не потрібно якогось додаткового стимулу. Зараз першочергова мета - переграти «Шахтар» у фіналі. У Кубку нам потрібно реабілітуватися, в першу чергу, перед собою, а не тільки перед уболівальниками.

М.Луческу - Незалежно від того, на якій стадії ми грали з киянами - у півфіналі, 1/8 або 1/4 - матчі все одно були фінальні. У всіх сенсах! Це дві команди з великими амбіціями, які дуже багато разів ставали чемпіонами, у складі яких виступає багато хороших гравців. Природно, між цими двома клубами найбільше суперництво. Інших таких не знайти.

Про мотивацію

С.Р. - Сама по собі гра з «Шахтарем», в якому б турнірі вона не проводилася, не те щоб тисне, швидше - мотивує. Додаткових стимулів хлопцям не потрібно, вони розуміють, що ця гра означає. Тим більше, вони давно не вигравали в «Шахтаря». Цей матч і для них, і для нас, і для всіх уболівальників дуже важливий.

М.Л. - Вважаю, це гарне закінчення сезону і вболівальники повинні радіти, що є такий фінал. Кубкові матчі не можна порівнювати з поєдинками чемпіонату. Кожна команда будує свій футбол в залежності від тих виконавців, які є в її складі, їх індивідуальних якостей. Незалежно від того, яким буде фінальний результат, майбутній матч покаже, що ці дві команди можуть продемонструвати пізніше в єврокубках.

Про рецепт перемоги

С.Р. - Я думаю про те, як перемогти «Шахтар», як правильно побудувати тактику, як донести до хлопців щось таке, що допоможе їм на футбольному полі. Головне виходити, боротися і знати, за рахунок чого ми можемо переграти «Шахтар».

М.Л. - Я думаю, що буде рівна гра між двома командами з різними характеристиками. Кияни будуть робити ставку на фізичний стан, повну самовіддачу, міць, дуже велику кількість єдиноборств. Ми ж - з швидкою грою, більш технічною, напевно.

* фотоколаж В.Раснера