18-разовий чемпіон Румунії оголосив про своє банкрутство

Світовий футбол 14 Травня, 21:09 690
18-разовий чемпіон Румунії оголосив про своє банкрутство   | 19-27
Один із грандів румунського футболу бухарестське «Динамо» офіційно оголосив про своє банкрутство.

Це вже п'ятий румунський клуб, який ініціював банкрутство після бухарестського «Рапіда», «Глорії» Бистриці, «Университати» Клуж і «Оцелула» Галац.

На даний момент четверта команда румунської Ліги 1 подав заяву в суд Бухареста, який, як очікується, призначити тимчасову адміністрацію для управління фінансами клубу.

Фінансова криза в клубі почалася в березні, коли колишній генеральний директор Кріста Борча був засуджений до шести років позбавлення волі за ухилення від сплати податків за трансфери гравців, а головний спонсор клубу Гігі Нецою був засуджений до трьох років по цій же справі.

«Динамо» (Бухарест) заснований в 1948 році і є 18-кратним чемпіонатом Румунії та 13-кратним володарем Кубка країни.