Агент: «Дуду багато страждав в «Динамо»

Динамо Київ 15 Травня, 11:52 736
Агент: «Дуду багато страждав в «Динамо»   | 19-27
Гіба Бразіл, батько і агент півзахисника «Динамо» Дуду, який на правах оренди виступає в «Греміо», підтвердив, що його син не бажає повертатися до України.

Гіба Бразіл, батько і агент півзахисника «Динамо» Дуду, який на правах оренди виступає в «Греміо», підтвердив, що його син не бажає повертатися до України.

- Він багато страждав там. Тепер він повернувся до Бразилії і прагне залишитися тут. Український клуб не хоче мати збиток в цьому питанні, але бажання гравця також багато важить. Чи залишиться Дуду в «Греміо», залежатиме від нього, - сказав Гіба Бразіл.

Також агент розповів, що він планує поїздку до Києва, що обговорити з керівництвом «Динамо» майбутнє гравця, повідомляє Zero Hora.