Ігор Ковалевич, колишній президент «Борисфена», оцінив Реброва в якості виконуючого обов'язки головного тренера «Динамо».
«Насамперед скажу те, що вже висловлювали інші: у «Динамо» з'явилася якась думка. Видно, як змінилося ставлення тих же легіонерів до гри. Давайте візьмемо дві останні гри, в яких кияни забили багато голів, видно було комбінації - це футбольні шедеври, якими завжди славилося київське «Динамо». Звичайно, по двох іграх судити важко, але з іншого боку, при всій повазі до Олега Блохіна, це, напевно, вперше за два сезони команда проводить два матчі, в яких радує глядачів своєю грою. Я радий за Сергія Реброва і хочу побажати йому надалі усіляких успіхів. Він молодий тренер, відмінний був футболіст, пройшов хорошу школу. А матч на Кубок з «Шахтарем» вже стане лакмусовим папірцем, за яким можна буде більш - менш чітко оцінити його роботу», - цитує Ковалевича dinamo.in.ua