— Журналісти, ви знущаєтесь? Мені в команді «Динамо» дуже комфортно і в Києві просто топ! Перестаньте нести нісенітниці!, - написав Вербич.

— Журналісти, ви знущаєтесь? Мені в команді «Динамо» дуже комфортно і в Києві просто топ! Перестаньте нести нісенітниці!, - написав Вербич.
