Головний тренер донецього «Шахтаря» Мірча Луческу після програного фінального матчу Кубку України проти київського «Динамо» поділився своїми враженнями від гри.
«Ми програли, а «Динамо» Київ заслужило на привітання сьогодні. Але мені хотілося іншого фіналу - щоб було свято, щоб був повний стадіон. На жаль, не вийшло.
Напевно, «Динамо» за п`ять років набрало стільки бажання, що сьогодні вони показали це на полі, показали, що хотіли цього набагато більше, ніж ми. Особливо в першому таймі «динамівці» провели свою гру з дуже великим об`ємом.
Ми припустилися певних помилок по організації гри, особливо тоді, коли пропускали голи. Але якщо казати, що в першому таймі «Динамо» мало перевагу, то в другому таймі перевага була у нас. На жаль, в другому таймі гра дуже часто переривалася, не було цілісності. Думаю, що і симуляція була зі сторони «Динамо» - вони такими методами намагалися зберегти рахунок, який був на табло. Після того, як ми забили гол, кожні дві хвилини переривалася гра і ми більше чекали відновлення гри, ніж саму гру.
Але це ніякою мірою не говорить, що «Динамо» гірше грало - я хочу відзначити їх перший тайм і те, що Ребров розпочав з такої перемоги.
Чемпіонат підходить до завершення, ми трохи розслабилися вже. До того ж, сьогодні не було на полі Тайсона та Ілсіньйо, які в такій грі змогли б нам допомогти та бути лідерами на полі. На другий тайм вийшла зовсім інша команда. Після того, як ми забили гол, нам не давали грати - гравці «Динамо» дуже часто падали на поле. Вважаю, що крім травми Срни, все інше було симуляцією», - сказав Луческу в ефірі каналу «Футбол 1»