Прес-конференція Сергія Реброва. ВІДЕО

Динамо Київ 15 Травня, 20:32 4845
Прес-конференція Сергія Реброва. ВІДЕО        | 19-27
До вашої уваги прес-конференція в.о. головного тренера київського «Динамо» Сергія Реброва

- Вітаю всіх наших уболівальників з перемого! Її дійсно всі дуже чекали, і фани, і футболісти, і тренери. У першу чергу, вона дуже важлива для хлопців, щоб вони відчули впевненість і переконалися в тому, що все те, що ми робимо, приносить плоди. Особисто я здивований тим, як ми грали в першому таймі. Давно «Динамо» не показувало такої гри проти «Шахтаря». Сподіваюся, самі хлопці це теж зрозуміли і будуть продовжувати грати в такий же футбол.

- Що трапилось із Гармашем?

- У всіх є нерви. І кожен по-своєму переживає. Хтось всередині, хтось вибігає на поле. На жаль, у Дениса є така особливість. Але, напевно, він не менше, а навпаки, більше всіх переживав за цю перемогу і хотів обіграти «Шахтар».

- Що Вам сказав Луческу після матчу?

- Просто привітав з перемогою. Я поважаю цього тренера, мені завжди дуже цікаво з ним спілкуватися. Луческу багато чого досяг і я дуже вдячний йому за те, що він привітав мене перемогою.

- Останнім часом Безус не так часто з'являється в складі «Динамо». З чим це пов'язано? Може, в такому випадку його краще повернути в «Ворсклу»?

- Все залежить від самого Роми. Я на нього розраховую. У минулій грі, на жаль, мала місце тактична заміна, але я йому надав шанс, і планував, що він зіграє весь матч, але не вийшло. Все в руках Романа, у нього є майбутнє. Якщо він буде працювати і продовжувати прогресувати, все вийде, це гравець дуже високого рівня.

- Ігор Суркіс говорив, що в разі перемоги у фіналі Кубка України, ви позбудетеся від приставки в.о. Він вже вам щось говорив з цього приводу?

- Поки що ні.

- У першому таймі «Динамо» дійсно вдавалося все, але після перерви домінував «Шахтар». Чому так сталося?

- У чому саме «Шахтар» домінував? Може, ми різні ігри дивилися? По-моєму, «Шахтар» домінував перші 10-15 хвилин другого тайму. Будь-яка команда, яка програє 0:2, буде намагатися відігратися, йти вперед. Це психологічний момент, нашим хлопцям було важко, і дуже добре, що вони вистояли, що Саша Шовковський витягнув цей м'яч. «Шахтар» - команда дуже високого рівня, пресингувати всі 90 хвилин у матчі з ним неможливо. Перші 10-15 хвилин другого тайму було дуже важко.

- Дайте оцінку грі Види сьогодні, він сьогодні був дуже гарний на вістрі-атаки.

- Домагой завжди дуже небезпечний при стандартах. Він показав агресію і бажання забити м'яч. Сьогодні м'яч подали туди, куди потрібно, і він забив. Звичайно, нам це дуже допомогло.