Нагадаємо, що київське «Динамо» завтра прийматиме чернігівську «Десну», яка наразі випереджає «біло-синіх», зігравши на матч більше.

Нагадаємо, що київське «Динамо» завтра прийматиме чернігівську «Десну», яка наразі випереджає «біло-синіх», зігравши на матч більше.
