Післяматчеве флеш-інтерв`ю з Сергієм Ребровим

Динамо Київ 15 Травня, 20:50 4393
Післяматчеве флеш-інтерв`ю з Сергієм Ребровим    | 19-27
В.о. головного тренера «Динамо» Сергій Ребров дав післяматчевий коментар дял каналу «Футбол».

В.о. головного тренера «Динамо» Сергій Ребров дав післяматчевий коментар для каналу «Футбол».

- В першому таймі ваша команда виглядала дуже добре, в другому, можливо, не так. Але, тим не менше, Кубок у руках «Динамо».

- Мені також більше сподобався перший тайм, але «Шахтар» - команда, яка при такому рахунку, звичайно, має атакувати і створювати моменти, що вони і робили. Я радий, що хлопці витримали цей натиск, пропустили один м’яч, але потім вирівняли гру. Я вважаю, справедливо виграли Кубок.

- Яка була установка на перший тайм?

- Ви бачили перший тайм. Думаю, хлопці виконали установку.

- У другому таймі почалися нервові моменти. Як ви розціните вилучення і, що дуже важливо, поведінку Дениса Гармаша, якого усією командою зупиняли, тримали, при тому, що команда була за крок від Кубку?

- Я говорив на прес-конференції, що Денис дуже емоційний. Кожен по-своєму переживає і я знаю, наскільки для нього була важливою перемога над «Шахтарем», як і для мільйонів наших вболівальників. Він переживає по-своєму, нажаль, трохи здали нерви, але нічого страшного в цьому нема. Ті сутички, які були на полі, вони підтверджують напруження боротьби між «Динамо» та «Шахтарем». Це завжди принципові ігри. І не має значення: товариський матч, чемпіонату або кубку – це завжди принципово і ніхто не хоче програвати.

- Одним з важливих і, можливо, ключових чинників перемоги вашої команди став настрой на поєдинок. Налаштування на матч було за межею можливого?

- Та ні, я намагався знайти для хлопців слова, щоби вони зрозуміли важливість цього протистояння не тільки для нас, футболістів, а для вболівальників, мільйонів вболівальників київського «Динамо». Всі її чекали і я радий, що хоча б у Кубку ми її здобули.