Після матчу в Полтаві форвард «гірників» дав інтерв'ю клубній прес-службі.
- Говорити про принциповість поєдинку навряд чи варто. Але чимось відрізнявся сьогоднішній матч з «Динамо» від попередніх?
- По-перше, розміри поля сьогодні були трохи менше. По-друге, гра була дуже емоційна. Ми засмутилися після двох забитих м'ячів «Динамо», але все-таки змогли забити хоча б один.
- Нелогічні голи під кінцівку першого тайму по-спортивному розлютили команду?
- Так, звичайно. Завжди неприємно пропускати. Ми багато помилялися в сьогоднішній грі. Другий тайм був трохи іншим, ми хоча б змогли забити.
- Чого не вистачило «Шахтарю» для перемоги?
- Нам не вистачило концентрації.