Андрій Ярмоленко: «Коли подякували своїм уболівальникам, то вирішили підійти і до донецьких»

Динамо Київ 15 Травня, 21:43 4261
Андрій Ярмоленко: «Коли подякували своїм уболівальникам, то вирішили підійти і до донецьких»    | 19-27
Після переможного матчу з «Шахтарем» футболіст «Динамо» Андрій Ярмоленко відповів на питання журналістів.

Андрій Ярмоленко поділився враженнями після фінального матчу Кубка України проти донецького «Шахтаря».

- Андрію, як вам підтримка вболівальників під час сьогоднішнього матчу?

- Вона була просто божевільною! Спасибі і нашим уболівальникам, і полтавським, які підтримували нас. Сьогодні було відчутно, що всі вболівали за нас.

- Як виникло рішення підійти до трибуни з ультрас «Шахтаря»?

- Після того як ми підійшли до нашого фан-сектору, пішли подякувати і донецьким уболівальникам. Вся Україна об'єднується, тому не бачу в цьому чогось поганого.

- Час після зміни головного тренера пішов команді на користь? Невже реально було награти тактичні схеми за такий короткий термін?

- Ми дуже багато працювали над тактикою, розбирали «Шахтар» практично весь цей час. І дійсно, напевно, щось змінилося. Дай Бог, щоб в подальшому ми теж вигравали.

- Чи залишилися сили на останній матч в чемпіонаті?

- Я думаю, остання гра вже нічого не вирішує, ми просто вийдемо і зіграємо у своє задоволення, а також для вболівальників, які прийдуть нас підтримати.