- Я за добу знав, що не буду грати, але хотілося приїхати, підтримати команду. Всі розуміють, який це важливий матч. Ми давно не вигравали у «Шахтаря», але кожна тенденція має властивість колись закінчуватися. І я думаю, що сьогодні хлопці зроблять все для того, щоб виграти і завоювати цей Кубок (інтерв`ю записувалось перед матчем - ред.). «Динамо» не може стільки нічого не показувати, пора вже щось виграти, - цитує Олега Гусєва сайт «Динамо від Шурика».
Олег Гусєв: «Знав, що не буду грати, але хотілося приїхати, підтримати команду»
Півзахисник київського «Динамо» Олег Гусєв, який не потрапив в заявку на гру з «Шахтарем», зізнався в ефірі телеканалу «Футбол 2», що знав, що не буде грати, але не зміг чи не поїхати з командою до Полтави.