- Я дуже щасливий! Для мене завоювання Кубка України - це перша велика перемога у футбольному житті, всі хлопці дуже задоволені, емоції переповнюють, їх словами просто не передати! Обігрувати принципового суперника після такої великої серії невдач - це дуже дорогого коштує. Тому для нас це не тільки велике досягнення, але і психологічний підйом.
- Яка заслуга Реброва в тому, що і Домагой Віда опинився в потрібному місці, і в Даніло Сілви були моменти?
- Думаю, це заслуга всіх разом: як тренерського штабу, так і гравців. Це була одна з вирішальних ігор за останній час, ми зібралися і перемогли - це найголовніше.
- Скажіть, наскільки сильно змінилася організація гри? Злагодженість, дисципліна, взаємодія - це те, що від вас вимагає тренер?
- Так, останнім часом ми багато над цим працюємо, і найважливіше, що це приносить успіх.
- Здається, Реброву вдалося знайти баланс між обороною і атакою. Дивує, що захисники стали багато забивати, і Ви в тому числі.
- Просто так склалися обставини. Спеціально ми не приділяємо цьому уваги. Так, намагаємося більше грати через фланги, використовувати крайніх захисників і півзахисників, і це нам дає результат.
- Таємною зброєю «Динамо» стали стандартні положення?
- Ми працюємо над усіма компонентами на тренуваннях і намагаємося вдосконалювати всі якості.
- Якби в центрі захисту грав Хачеріді, вам би з ним було надійніше?
- Немає сенсу міркувати в умовному способі. Женя - хороший захисник, один з лідерів команди і його нам дуже не вистачає.
- Що відбувалося в роздягальні?
- Всі раділи, кричали, стрибали, співали пісні - словом, нормальна обстановка після важливої перемоги і завоювання трофея.

- Не важко було підняти 19,5-и кілограмовий кубок?
- Якщо чесно, кубок важкуватий, і мені довелося напружуватися, щоб його підняти (посміхається).
- Ви в єдиному пориві «качали» Реброва після фінального свистка... Так домовлялися заздалегідь чи це було спонтанним рішенням?
- Ні, заздалегідь цього не планувалось. Просто це ж традиція - після завоювання трофея - качати тренера, так що це вийшло само собою.
- На останніх хвилинах не обійшлося без нервів?
- Це пов'язано з тим, що матч був занадто важливим. Поєдинків такого рівня без емоцій не буває. Ми дуже серйозно налаштовувалися на цю гру, хотіли обіграти «гірників» і довести, що «Динамо» заслуговує більш високого місця в чемпіонаті. Думаю, сьогодні на полі це було видно. Ми всі професіонали і розуміємо ціну цієї перемоги. Вона дійсно для нас дуже важлива в усіх відношеннях, особливо в психологічному плані.
- Ігор Михайлович Суркіс сказав, що сезон все одно провалений, а що думаєте Ви?
- Я згоден з президентом - ми не потрапили в Лігу чемпіонів, давно не вигравали золоті медалі. Але сьогоднішньою перемогою ми постаралися хоча б трохи скрасити невдалий виступ у чемпіонаті.
- У цьому сезоні «Динамо» незвично багато пропускало. В цьому напрямку уже велася якась робота?
- Прикро, що володіючи ініціативою і перевагою у грі, ми пропускали безглузді голи, як, наприклад, у матчі з донецьким «Металургом». То рикошет зіграє не на нашу користь, то контратаку випадкову пропустимо при хорошій грі. Не знаю, чим це пояснити, просто так складалися обставини. Будемо більше над цим працювати.
- Очевидно, що настрій в команді дуже хороший. Як Ви вважаєте, чи зможе він передатися і на наступний сезон?
- Ми на це сподіваємося, і будемо продовжувати працювати в цьому ж напрямку. І, думаю, це приноситиме нам успіх і надалі.