Віктор Вацко у своєму YouTube-каналі «Вацко Live» поділився фотографією з колишнім динамівцем Тає Тайво, який грав за «біло-синіх» у 2012-13 роках.
«Пам'ятаєте бандита?
А от Тайє Тайво чудово пам'ятає і Київ, і «Динамо». Неймовірно зрадів, коли дізнався, що ми з України. І мало не луснув від сміху, коли почув «Камон, плей».
От що значить школа Олега Володимировича (Блохіна - прим.).
Це я до чого. Сподіваюся, що сьогодні «Динамо» з «Мальме» обійдеться без усіляких шкіл, а просто продемонструє гру та результат», - написав Вацко.
