Андрій Ярмоленко: «Багато сил віддали у першому таймі»

Динамо Київ 16 Травня, 08:38 871
Андрій Ярмоленко: «Багато сил віддали у першому таймі»    | 19-27
Півзахисник «Динамо» прокоментував перемогу над принциповим суперником.

- В перерві домовлялися, що не будемо відходити назад, а так само будемо грати і пресингувати. Але, напевно, багато сил віддали в першому таймі, а «Шахтар» трохи додав. Та й десь у підсвідомості рахунок був 2:0... Мабуть, все потроху позначилося», - цитує футболіста канал «Футбол 1».