Іщенко: «В обоймі «Динамо» вистачає виконавців, здатних гідно завершити чемпіонат»

Динамо Київ 16 Травня, 09:28 647
Іщенко: «В обоймі «Динамо» вистачає виконавців, здатних гідно завершити чемпіонат»    | 19-27
Відомий футбольний експерт поділився своїми думками напередодні заключного туру українського чемпіонату.

- Непросто буде «Динамо», в гості до якого відправляється один із головних претендентів на путівку в Лігу Європи?

- Згоден з вами. «Зоря» додала в цьому сезоні, протягом усього чемпіонату луганчани практично не допускали провалів. Команда Юрія Вернидуба по футбольному зла і досить досвідчена. Та й молодь «Зорі» заслуговує найутішніших відгуків. В цілому, колектив з Луганська більше радував своїх уболівальників, ніж засмучував. Інше питання, чи зуміє «Зоря» відібрати такі потрібні очки у «Динамо» ? Мені здається, що навіть з урахуванням поєдинку за Кубок України в обоймі київської команди вистачає виконавців, здатних на те, щоб гідно завершити чемпіонат, - цитує Іщенка «СЕ».