Беньо: «Динамо» при Блохіну і Реброву – зовсім різні команди

Динамо Київ 16 Травня, 10:29 769
Беньо: «Динамо» при Блохіну і Реброву – зовсім різні команди   | 19-27
Відомий у минулому футболіст Юрій Беньо, який свого часу пограв, зокрема, і за донецький «Шахтар», прокоментував учорашній фінальний матч за Кубок України.

- Юрію, перебіг і результат гри вас здивував?

- Перебігом здивований, а ось результатом – ні. Поєдинки «Динамо» із «Шахтарем» завжди напружені, часто закінчуються конфліктами і боротьбою не тільки на футбольному полі, а й за його межами. Тому гра виправдала очікування і мала сподобатися усім. Єдине, у першому таймі «Динамо» приємно здивувало, а «Шахтар» - розчарував.

- Чим саме здивувало «Динамо», а «Шахтар» розчарував?

- «Динамо» здивувало тим, що нічого не дозволило робити «Шахтарю». Кияни зламали гру суперника, диктували свої умови, створювали моменти і реалізували два. «Шахтар» дуже блідо виглядав, не очікував від них цього. Уже в другому таймі «гірники» додали, але «динамівці» своє відстояли.

- «Динамо» при Блохіну і Реброву – різні команди?

- Так, дві зовсім різні команди.

- Як це можна пояснити?

- (Cміється) Тим що раніше працював Блохін, а тепер Ребров. Сергій знайшов спільну мову із гравцями. І ми тепер бачимо, що хоче тренер від футболістів на полі. Раніше був просто набір кваліфікованих гравців, «Динамо» вигравало матчі за рахунок індивідуальної майстерності окремих виконавців – Ярмоленка, Гусєва, Мбокані. А зараз ми бачимо на полі, у першу чергу, команду.