Степаненко: «Футболісти «Динамо» грамотно тягнули час, провокували нас»

Динамо Київ 16 Травня, 10:38 1138
Степаненко: «Футболісти «Динамо» грамотно тягнули час, провокували нас»    | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» прокоментував перемогу киян у фіналі Кубка України.

- Була рівна боротьба. «Динамо» сьогодні виграло - і я можу їх з цим привітати.

- Футболісти «Динамо» грамотно тягнули час, провокували нас. Чесно кажучи, я не можу зрозуміти, як наші досвідчені футболісти ведуться на такі провокації.

- Звичайно, гра з глядачами - це плюс. Футбол - це гра для глядачів. І коли граєш при порожніх трибунах, то це дуже схоже на звичайне тренування. А так глядачі підтримували - молодці, - цитує футболіста «Террикон».