Олександр Шовковський: «Вважаю, що ми переграли «Шахтар»

Динамо Київ 16 Травня, 15:22 805
Олександр Шовковський: «Вважаю, що ми переграли «Шахтар»    | 19-27
Після перемоги над донецьким «Шахтарем», Олександр Шовковський, в ефірі телеканалу «Футбол 1», прокоментував перемогу своє команди.

Після перемоги над донецьким «Шахтарем» Олександр Шовковський прокоментував перемогу своєї команди в ефірі телеканалу «Футбол 1».

«Безумовно, у другому таймі ми вже підсвідомо грали по рахунку, хоча, завжди намагались не давати супернику простору, залишити його без можливості для проявлення сильних якостей. Як результат, на мою думку, ми сьогодні переграли донецький «Шахтар»» - сказав Олександр.