Александар Драгович: «Це мій найважчий трофей у кар`єрі»

Динамо Київ 16 Травня, 16:23 1139
Александар Драгович: «Це мій найважчий трофей у кар`єрі»  | 19-27
Своїми враженнями після тріумфу в Кубку України поділився захисник київського «Динамо» Александар Драгович.

«Завоювання титулів є мрією будь-якого футболіста. Але цей трофей - найважчий в моїй кар'єрі, адже ми здобули його, незважаючи на непросту ситуацію в Україні, невизначеність із проведенням матчів і зміни на тренерському містку. Та й для мене особисто цей сезон був не з легких, оскільки не завжди вдавалося показувати стабільну гру», - цитує Драговича dinamo.in.ua, посилаючись на sportnet.at.

Відзначимо, що Драгович вже встиг стати триразовим чемпіоном швейцарської першості та володарем Кубку Австрії та Швейцарії.