На 25-ій хвилині матчу Сергій Мякушко записав на свій рахунок перший гол у цій зустрічі, а вже на 27-ій хвилині динамівці змогли збільшити перевагу, завдяки точному удару Олексія Савченка. І знову, через 2 хвилини, кияни забили черговий гол, цього разу відзначився Дмитро Хльобас, отримавши гарну передачу від Олега Маїка, який в один дотик відправив круглого у ворота суперника.
До розгромного динамівці довели рахунок у другому таймі. На 71-ій хвилині дублем у ворота «Сум» відзначився Сергій Мякушко.
ФК «Суми» - «Динамо-2» 0:4
Голи: Мякушко, 25, 71, Савченко, 27, Хльобас, 29

Фото: fcdynamo.kiev.ua