Після семирічного досвіду роботи в розвитку національного футболу 42-річний функціонер займе управлінську посаду в своєму колишньому клубі, «Мілані».
«Я поставив до відома Президента Джанкарло Абете деякий час назад. Я поїду в Бразилію в якості глави делегації збірної Італії, а після покину свій пост в ФФІ, - заявив Альбертіні в інтерв'ю інформаційному агентству ANSA. - Це були багаті і насичені сім років зростання поряд з Абете. Я з великою повагою до нього ставлюся, але зараз для мене настав час перегорнути сторінку».
Деметріо Альбертіні виступав у складі «Мілана» протягом 14 років (1988-2002 рр.). За цей час «Метроном» виграв п'ять скудетто, чотири Суперкубки Італії, три Ліги чемпіонів, три Суперкубка УЄФА і двічі ставав володарем Міжконтинентального кубка.