Обігравши «Маріуполь» у перенесеному матчі 4-го туру УПЛ, «Динамо» зрівнялося за очками з «Десною». Але з урахуванням очної зустрічі чернігівська команда попереду.

Обігравши «Маріуполь» у перенесеному матчі 4-го туру УПЛ, «Динамо» зрівнялося за очками з «Десною». Але з урахуванням очної зустрічі чернігівська команда попереду.
