Сергій Ребров: «Після фіналу отримав 70 SMS»

Динамо Київ 16 Травня, 21:37 2121
Сергій Ребров: «Після фіналу отримав 70 SMS»    | 19-27
В ефірі телеканалу «Футбол 1» Сергій Ребров прокоментував те, що відбувалось після матчу.

«Ясно, що з кубка, напевно, хтось випив. Я не стежив за ними. Вони самі професіонали, знають, що можна, а що не можна.» - цитує Реброва Террікон

«Після гри мені прийшло 70 SMS. Після донецького «Металурга» (програли 1:2 - Ред.) - жодної. Радий, що зараз приніс якимось людям радість» - завершив Сергій Станіславович.