Святослав Сирота: «Сьогодні «Таврія» перестала існувати»

Динамо Київ 17 Травня, 07:42 1052
Святослав Сирота: «Сьогодні «Таврія» перестала існувати»  | 19-27
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook розпровів про хід справ у сімферопольському клубі.

Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook розпровів про хід справ у сімферопольському клубі.

«Сьогодні команда «Таврія» перестала існувати. Безумовно, через якийсь час вона знову з'явиться, але нинішній клуб канув в лету. Це вже можна констатувати з дуже великою ймовірністю.

Клуб, якому приписували величезні борги під час перебування президентом Сергія Куніцина, з новими керівниками, за чутками, зібрав ще більші борги, ніж були.

Ще до прийняття Прем'єр-лігою рішення про призупинення змагань U-21 і U-19, керівництво розпустло по домівках команду U-19 у зв'язку з тим, що платити не тільки гравцям було нічим, але не було грошей заплатити навіть кухарям на кухні.

Біда «Таврії», як і багатьох інших клубів, що їхні менеджери вміють тільки купувати. А продавати для них - вища математика. Приклад «Металіста», який у складну хвилину продав Девіча і зміг протриматися до стабілізації ситуації, показує, що будь-які проблеми з інвестором не бувають невирішуваними. Просто хтось вміє це робити, а хтось - ні. На жаль, «Таврія» зв’язалась з непрофесіоналами. І не зуміла вижити.

Про топ-тренера Костова навіть говорити не буду - 11 ігор, 0 (нуль) перемог, 2 нічиї та 9 (дев'ять) поразок говорять про себе самі, краще будь-яких коментарів.

Ніхто сьогодні не візьме клуб, так як борги по ньому відлякають будь-якого інвестора. Сімферопольцям залишається сподіватися на диво, але навряд чи воно станеться».